אילת וירדן

ליעל שלנו,

שאלת אותנו איך אנחנו מרגישים בבית שתכננת לנו לפני 7 שנים.

החלטנו לעצור לרגע את מירוץ החיים ולהתעמק בסוגיה הזו, ולו כדי לתת לך משוב שיסייע לך בעבודותיך בעתיד, וכמובן , זו הזדמנות נוספת (ואנחנו הרי לא נפספס הזדמנות) להודות לך ו…לעוף על הבית שלנו.

לשמחתנו הרבה אנחנו מגלים שגם אחרי 7 שנות מגורים בבית, אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה (ונהנים ממנה יומיום!) הן מהבחינה הפונקציונלית והן מהבחינה העיצובית. מראה הבית מבחוץ משתלב נהדר בנוף הקיבוצי ועם זאת, מיוחד ויחודי ואין אחר כמותו. מבפנים הוא תפור לפי מידותינו וקולע לטעם שלנו בול!

תמיד מפתיע אותנו מחדש שהבית הקטן שלנו יוצר רושם והרגשה שהוא הרבה יותר גדול ומרווח ממידותיו האמיתיות, מכיל בנוחות וברווחה את שלושת ילדינו ואת חבריהם הרבים, אורחינו וחברינו אנו, וכמובן ביקורים וחגיגות עם המשפחה המורחבת.

המשוב מכל האורחים והמבקרים כל כך חיובי וחם, שלפעמים אנחנו שוכחים כמה עבודה (זמן ושיחות) הקדשת כדי לדייק את הבית ולהתאימו למידותינו, בסגנון, בעיצוב וכמובן בתקציב. עמדנו בדיוק בתקציב שתכננו מראש, ועבורנו זהו הישג בלתי מבוטל בעליל!

כשאנחנו רואים סביבנו תהליכי בניה של משפחות אחרות, אנחנו מבינים כמה הליווי שלך היה מקצועי וטוב, וכמה כאב ראש נחסך מאיתנו בזכותך. גם בבחירת הגמרים של הבית (אריחים, צבעים, רעפים, כלים סניטריים, ריהוט, מטבח, חלונות ועוד ועוד) וגם הקשר הרציף והמעולה שלך עם הקבלנים וכל בעלי המקצוע, ששיחרר אותנו מהערוץ הזה והקל עלינו מאוד!

מאוד אהבנו את היצירתיות, הפתיחות וההתלהבות שלך לאורך כל התהליך, אהבתך למקצוע ולעבודה שבחרת מורגשת כל הזמן, עבדת עם כל הלב, בהקשבה עמוקה לרצונות ולחלומות שלנו, והרבה התחשבות ואמפטיה לקשיים ולדאגות שעלו מדי פעם. כבר אז ניכר היה הנסיון הרב שלך בעבודה עם אנשים ויחסי האנוש המעולים שלך עם כל המעורבים בפרויקט. מסיבה זו גם לא חששנו לרגע שקרבתנו המשפחתית עלולה להיות בעוכרינו.

לסיכום, טופחים לעצמנו על השכם על ההחלטה החכמה והבחירה המעולה שלנו בך!

תודה, תודה, תודה והמון אהבה

אילת וירדן.

לעוד המלצות