נורית בר נוי

יעל יקרה,

אין לי מילים לתאר את הערכתי ותודתי הענקית כלפיך.

הכל התחיל מ"רומן" שהתפתח בינינו. הכרנו כשתכננת שיפוץ גדול במקום עבודתי.

אני כבר התחלתי את מלאכת תכנון הבית שלי עם אדריכל אחר, אך ברגע ששתינו נפגשנו והתחלנו לעבוד ביחד על הפרוייקט במקום עבודתי, הבנתי שדברים לא קורים סתם, ולא בכדי נפגשו דרכינו.

מאז הכל היסטוריה…

הבית שבנינו יצא לתפארת. אני מרגישה שאני חיה בארמון והכל בזכות הניסיון והידע שלך בתחומך. במקצועיות רבה דאגת שהכל יהיה מתוכנן עד הפרט האחרון, וכל מקום ופינה בבית ינוצלו בצורה המיטבית ביותר. בזכותך הבית יפהפה, מואר ונעים עד מאוד.

אני לא ידעתי איך אני רוצה שיראה ביתי ומה יהיה בו. וכאן את נכנסת לתמונה – ברוגע, בסבלנות, בנועם, ובעיקר בהמון מקצועיות וידע בלתי נדלה, הצעת שפע של סקיצות, שרטוטים, הדמיות, נסיעות משותפות (לבחירת אריחים, אביזרים סניטריים, גופי תאורה, רהיטים ועוד ועוד), ליווית אותי לאורך כל הדרך והרבה מעבר למה שאדריכל צריך ומחויב לעשות.

בתחושה שלי התייחסת לביתי כאילו תכננת ובנית את ביתך שלך – וזה אומר הכל!

לא הייתי יכולה לבחור אשת מקצוע מבורכת ומקצועית יותר ממך. אני מרגישה שבורכתי באדריכלית מהשורה הראשונה. כל מה שאגיד ואתאר לא יוכל להעביר את התחושה וההערכה שיש לי כלפיך. את אדריכלית ראויה, מקצועית, ובהחלט בתפקיד הנכון.

היו לנו פגישות רבות בבתי קפה, בביתך הפתוח, בחנויות שונות ומשונות ובאתר הבנייה, ובהכל את מתנהלת במקצועיות, בנחישות, ובעיקר בהמון חום אנושי ותחושה של שותפות אמיתית.

תודה על כל הדברים ש"התעקשת" עבורי, היום אני מברכת על כל ההחלטות שעשינו.

אני אוהבת אותך ומאחלת לעוד הרבה לקוחות לפגוש אותך ולהנות מחווית בנייה משותפת ואיכותית.

חיבוק גדול והמון המון תודה.

נורית בר נוי

לעוד המלצות